Szkoła
Lubimy się uczyć
Karta szkolna chroni dostęp do szkoły osobom postronnym
Organizujemy coroczny MEGA FESTYN szkolno wojskowy
Jesteśmy w szeregach JEDNOSTKI STRZELECKIEJ 3024 KATOWICE
Ciekawe pokazy doświadczeń
Pokazy musztry paradnej
Pilnie się uczymy
Wyjazdy klas mundurowych do Kucob
Świetnie się bawimy
Uczymy się survivalu - czyli sztuki przetrwania
Występy szkolnego zespolu Freedom

Pierwszy miesiąc nauki w nowym roku szkolnym za nami, więc zgodnie z tradycją szkoły w piątek 6 pażdziernika odbyły się w naszej szkole „otrzęsiny” klas pierwszych. Aby zostać pełnoprawnym Rejowcem nasi młodsi koledzy musieli m.in. zdać test wiedzy o szkole i naszym patronie, narysować portret Mikołaja Reja, zaliczyć test sprawnościowy.

Wszystkie konkurencje zaliczone zostały brawurowo, a całą imprezę zakończyło uroczyste ślubowanie. „Otrzęsiny” klas pierwszych były okazją do bliższego poznania się i sprawdzenia w nietypowych sytuacjach, a także służyły integracji wszystkich uczniów. Humory dopisały, zabawa się udała, a przy okazji można było się dowiedzieć czegoś nowego o historii naszej szkoły.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online

 

 

My na mapie

Filmy

 

 

 

 

Nasi partnerzy: