Szkoła
Lubimy się uczyć
Karta szkolna chroni dostęp do szkoły osobom postronnym
Organizujemy coroczny MEGA FESTYN szkolno wojskowy
Jesteśmy w szeregach JEDNOSTKI STRZELECKIEJ 3024 KATOWICE
Ciekawe pokazy doświadczeń
Pokazy musztry paradnej
Pilnie się uczymy
Wyjazdy klas mundurowych do Kucob
Świetnie się bawimy
Uczymy się survivalu - czyli sztuki przetrwania
Występy szkolnego zespolu Freedom
Tekst: mgr Barbara Kania
wieloletni nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego,
autor książki "25 lat II LIceum Ogólnokształcącego
im. Mikołaja Reja w Świętochłowicach
"; 2002
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

W roku 2004, przechodzącego na emeryturę  dyrektora zastępuje mgr Ernest Sznajder. Do chwili obecnej pełni funkcję dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr2 w Świętochłowicach. Lata 2004 – 2018 to czasy przede wszystkim inwestycji w wizerunek szkoły – zarówno w remonty(elewacja, winda, toalety, korytarze) jak i  wielokierunkowo wykształconą młodą kadrę.
W tym czasie powstała sala mulimedialna oraz sala szkoleniowa Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Jest twórcą klas mundurowych, które na stałe wpisały się w wizerunek miasta. E.Sznajder to dyrektor dobrze współpracujący zarówno z nauczycielami jak i rodzicami mający zawsze na uwadze dobro ucznia i jego wychowanie i rozwój.

 

 

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online

 

 

My na mapie

Filmy

 

 

 

 

Nasi partnerzy: