Zajęcia pozalekcyjne

 

Termin i miejsce

Godzina i sala

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący zajęcia

Poniedziałek

14:30-15:30 s. 210

Koło szkolnej strony internetowej.

Alina Mika

Poniedziałek

13:25-14:20

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów kl. 2B

Joanna Ferdyn

Środa

17:00-18:00

Kółko taneczne

Jolanta Maciejowska Dominika Jagieła

Środa

7:00-8:00

Kółko wyrównawcze dla uczniów kl. 2o, 2m, 2s, 2k

Marzena Golly

Czwartek

7:00-8:00

Kółko wyrównawcze dla uczniów 1g

Marzena Golly

Piątek

7:00-8:00

Zajęcia przedmiotowe: Geografia

Alfred Szulczek

Środa

7:00-8:00

Fakultet

Alfred Szulczek

Wtorek

14:30-15:30

Chemia: Zajęcia wyrównawcze i konsultacje (wg potrzeb)

Barbara Kania

Wtorek

14:25

Przygotowanie do matury ustnej- zajęcia przedmiotowe

Katarzyna Tomys

Czwartek

14:20 s. 103

Dodatkowe zajęcia dla 3 gimnazjalnych- przygotowanie do egzaminu z języka polskiego

Bożena Simon

Poniedziałek

13:25

Przygotowanie do matury rozszerzonej z j. angielskiego sala 119

Joanna Legomińska

Poniedziałek

13:25

Zajęcia artystyczne: Prace dekoratorskie

Joanna Szewczyk

Sobota

9:00-11:00

Koło zainteresowań: Architektura kościoła

ks. Paweł Łata

Zgodnie z planem ucznia

9:45-10:30

8:50-9:35

Zajęcia z ucz. kl. 2B – j. rosyjski

Ilona Iwicka

Czwartek

13:00 s. 209

Zajęcia wyrównawcze z geografii

Iwona Makowska

Wtorek

7:10

Italia mi piace! Zajęcia  dodatkowe z języka włoskiego

Dorota Mazur

Poniedziałek

Środa

14:30-15:30 s. 303

14:30-15:30 s. 102

Zaj. przygot. do matury z j. pol. 3A

Zaj. przygot. do egz. z j. pol. 3s

Dorota Wankat

Piątek

13:35-14:35

Fakultet maturalny z języka polskiego

Joanna Grobelka

Czwartek

14:20-15:20

„Młodzi twórcy’’- koło literacko-dziennikarskie

Joanna Grobelka

Wtorek

14:30-15:15

Konsultacje z języka polskiego

Piotr Nosal

Czwartek

15:15

Zajęcia sportowe: praca z uczniem zdolnym, przygotowanie do zawodów w/g potrzeb, projekt edukacyjny

Marta Walacik

Wtorek

13:30 i 15:00

Koło psychologiczne dla licealistów

Marzena Grela

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Piątek

14:30

13:30

13:30-15:30

13:30

Świetlica

Zaj. dodatkowe/wyrównawcze w/g potrzeb z przedmiotów ścisłych

Aleksandra Kochan

Czwartek

14:30-15:30 s.215

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Barbara Malińska

Wtorek

14:30

Matematyka

Konsultacje dla LO

Barbara Augustyn

Środa

14:30

Zajęcia dla maturzystów z matematyki

Barbara Augustyn

Wtorek/Środa

14:30-15:30

Zajęcia dodatkowe z j. polskiego dla gimnazjalistów

Danuta Piechocka

Czwartek

14:30-15:30

Dodatkowe zajęcia z chemii dla klas III gimnazjum - przygotowanie do egzaminu

Barbara  Kania

Środa

14:30-15:30

Kółko przyrodnicze

Aleksandra Kochan

Dorota Kremer

Izabela Błaziak

Czwartek

14:25-15:30

Fakultety z biologii dla maturzystów

Wojciech Adamus

Poniedziałek

Środa

13:30-15:30

13:30-15:30

Kółko biologiczne

Zajęcia wyrównawcze z biologii (gimnazjum i LO)

Wojciech Adamus

Wtorek

13:30-15:00

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z biologii (gimnazjum)

Dorota Kremer

Czwartek

15:00-16:00

Szkolny Klub Książki „Książkożercy”

Karolina Wilk

Czwartek

Wtorek

12:20-15:15

14:20-16:00

Zespół wokalny "Freedom"

Dorota Wichura

Wojciech Adamus

Marcin Kuś

Izabela Błaziak

Wtorek

13:25-14:20

Kółko wyrównawcze z języka angielskiego dla klas I II III gimnazjum

Monika Narloch

Poniedziałek

14:20-15:20

Zajęcia wyrównawcze dla gimnazjum z języka angielskiego

Olga Siwiec

Poniedziałek

14:20-15:20

Zajęcia wyrównawcze lub rozszerzające z matematyki

Elżbieta Gruszka

Poniedziałek

14:20-15:10

Zajęcia wyrównawcze z matematyki (s. 206)

Izabela Błaziak

Poniedziałek

14:25

Przygotowania do matury rozszerzonej z WOSu (s.112)

Brygida Stalmach

Wtorek

7:10

Zajęcia wyrównawcze z historii i WOSu (gimnazjum i LO) (s.112)

Brygida Stalmach

Poniedziałek

7:10

Przygotowanie do matury (historia i WOS)

Andrzej Dukalski

Piątek

7:10

Zajęcia wyrównawcze (WOS)

Szkolny klub europejski

Andrzej Dukalski

Piątek

14:35

Kółko fotograficzne/Kółko z greki

Marcin Kuś

Piątek

7:45-8:45

s.216

Kółko historyczne (dla zainteresowanych problem. hist)

Magdalena Warzecha

Środy

Czytelnia

14:45

czytelnia

Szkolne koło teatralne

Anna Aleksa

Karolina Wilk

Poniedziałek

14:25

Matematyka - LO Konsultacje

Maria Tomczyk

Czwartek

14:25

Matematyka - Gimnazjum, Konkursy, Douczanie

Maria Tomczyk

Środa

14:25

Kółko wyrównawcze z j. polskiego

Grażyna Koprek

Wtorek

14:25

Zajęcia sportowo-rekreacyjne w/g potrzeb uczniów i przygotowanie do zawodów.

Małgorzata Dyga

Poniedziałek

13:25 – 15:10

Kółko j. francuskiego w poniedziałki

Mariola Kramarczyk

Czwartek

14:30

Zajęcia wyrównawcze z historii

Jolanta Żółtowska -Widera

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online

 

 

My na mapie

Filmy

 

 

 

 

Nasi partnerzy: