Osiągnięcia

Wykaz uczniów
laureatów konkursów przedmiotowych,
kulturalnych i sportowych


2000/2001 2001/2002 2002/2003 2003/2004 2004/2005 2005/2006 2006/2007
2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014
2014/2015            



rok szkolny 2014/2015

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Dawid Bochnak 2a Wojewódzki konkurs historyczno-geograficzny Uniwersytet Śląsk,i V miejsce Andrzej Dukalski
2. Dawid Bochnak 2a Ogólnopolski konkurs wiedzy o sejmie i senacie, miejsce I Brygida Stalmach Morawiec
3. Dawid Stola Is Wojewódzki Konkurs "Nudna Matematyka " - półfinalista Maria Tomczyk
4. Patryk Gregorczuk 3b Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY" - wyróżnienie (1m w powiecie) Maria Tomczyk i Michał Zientek
5. Patryk Gregorczuk 3b Powszechny Konkurs Internetowydla uczniów szkół średnich" MATEMATYKA" (org.Politechnika Warszawska) - kandydat do finału Maria Tomczyk i Michał Zientek
6. Drużyna: Patryk Gregorczuk, Kamil Grochowina,  Hubwert Wierzbicki 3b/3a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny M@tando – finał Maria Tomczyk i Michał Zientek
7. Bogumił Stelmach i Elżbieta Grzybek   IX Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej,Szkolny Zespół Muzyczny ,,Freedom-III miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek Wichura Dorota
8. Natalia Tomys: III miejsce. Duet Aleksandra Kwiecień i Dominika Bremer: wyróżnienie 2e/2o V Regionalny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej w Bytomiu: Rochowska-Siwiec Olga
9. Paweł Żerdziński 3k Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Ocalić od zapomnienia. Henryk Sławik Warzecha Magdalena
10. Paweł Żerdziński 3k I miejsce w Rejonowym Konkursie Historycznym Epoka napoleońska Warzecha Magdalena
11. Anita Syska 3s II miejsce w Rejonowym Konkursie Historycznym Epoka napoleońska Warzecha Magdalena
12. Bogusław Stelmach 3c Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Ocalić od zapomnienia. Henryk Sławik Warzecha Magdalena
12. Dominika Paluch 2b I Miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy. kategoria ratownik indywidualny Wróbel Sebastian
13. Mateusz Kruz 2a II Miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy. kategoria ratownik indywidualny Wróbel Sebastian
14. klasy mundyrowe 1a/2a/3a drużyna złożona z uczniów wszystkich trzech klas wojskowych wygrała IV Wojewódzki Konkurs Musztry paradnej, a jednocześnie zdobyli też pierwsze miejsce za pokaz dowolny. Wróbel Sebastian
15. klasy mundurowe 1a/2a/3a II miejsce w programie obowiązkowym na III ogólnopolskich zawodach Musztry paradnej w Lublińcu Wróbel Sebastian
16. klasy mundurowe 1a/2a/3a Grand Prix Dowódcy Wojsk Specjalnych na konkursie musztry paradnej w Lublińcu Wróbel Sebastian
17. Dawid Putlak   tytuł dla najlepszego dowódcy na konkursie musztry paradnej w Lublińcu Wróbel Sebastian

powrót

rok szkolny 2013/2014

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Dawid Bochnak 2a Wojewódzki konkurs historyczno-geograficzny Uniwersytet Śląsk,i V miejsce Andrzej Dukalski
2. Dawid Bochnak 2a Ogólnopolski konkurs wiedzy o sejmie i senacie, miejsce I Brygida Stalmach Morawiec
3. Patryk Gregorczuk 2b Finał II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego M@tando Maria Tomczyk
4. Wojciech Wolny 3b Finał II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego M@tando Maria Tomczyk
5. Klaudia Koryciak 1a Finał II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego M@tando Maria Tomczyk
6. Elżbieta Grzybek 3b XIV Konkurs D. Wichura M. Kuś
7. Bartosz Krupa 3m Finalista Wojewódzkiego konkursu humanistycznego "August Hlond" M. Warzecha
8. Uczniowie 3a i 2a 3a 2a III miejsce na Wojewódzkim Konkursie Musztry Paradnej Sebastian Wróbel
9. Drużyna z piłki ręcznej dziewcząt gimnazjum   III miejsce dziewcząt gimnazjum
w Rejonowym turnieju piłki ręcznej
Marta Walacik Daniel Tukaj Kornelia Sochaczewska Edyta Jakubczyk Witold Czapla
10. Drużyna z piłki siatkowej dziewcząt gimnazjum   I miejsce dziewcząt gimnazjum
w Rejonowym turnieju piłki siatkowej
Marta Walacik Daniel Tukaj Edyta Jakubczyk
11. Drużyna z piłki siatkowej dziewcząt gimnazjum   IV miejsce dziewcząt gimnazjum
w Rejonowym turnieju piłki siatkowej
Marta Walacik Daniel Tukaj Edyta Jakubczyk
12. drużyna dziewcząt gimnazjum z piłki koszykowej   II miejsce dziewcząt gimnazjum
w Rejonowym turnieju piłki koszykowej
Marta Walacik Daniel Tukaj Kornelia Sochaczewska Edyta Jakubczyk Witold Czapla
13. drużyna dziewcząt gimnazjum z piłki nożnej   I miejsce dziewcząt gimnazjum
w Rejonowym turnieju piłki nożnej
Marta Walacik Daniel Tukaj Kornelia Sochaczewska Edyta Jakubczyk Witold Czapla
14. drużyna dziewcząt gimnazjum z piłki nożnej   I miejsce dziewcząt gimnazjum
w Rejonowym turnieju piłki nożnej
Marta Walacik Daniel Tukaj Kornelia Sochaczewska Edyta Jakubczyk Witold Czapla
15. drużyna dziewcząt gimnazjum z piłki nożnej   V miejsce dziewcząt gimnazjum
w Ogólnopolskim turnieju piłki nożnej
Marta Walacik Daniel Tukaj Kornelia Sochaczewska Edyta Jakubczyk Witold Czapla
16. drużyna dziewcząt gimnazjum z lekko atletyki   II miejsce dziewcząt gimnazjum
w Drużynowych zawodach lekkoatletycznych
Marta Walacik Daniel Tukaj Kornelia Sochaczewska Edyta Jakubczyk Witold Czapla
17. drużyna chłopców liceum biegi przełajowe   III miejsce w Rejonowych biegach przełajowych Daniel Tukaj Sebastian Hendel
18. drużyna dziewcząt liceum piłka ręczna   III miejsce Rejonowe zawody piłki ręcznej Daniel Tukaj Kornelia Sochaczewska Małgorzata Dyga
19. Drużyna dziewcząt liceum piłka siatkowa   II miejsce Turnieju piłki siatkowej Daniel Tukaj Kornelia Sochaczewska Małgorzata Dyga
20. drużyna chłopców liceum piłki siatkowej   II Rejonowe zawody piłki siatkowej Daniel Tukaj Sebastian Hendel
21. Drużyna chłopców liceum piłki siatkowej plażowej   I Rejonowe zawody piłki siatkowej plażowej Sebastian Hendel
22. Dominika Zelewska 3s Grand Prix VI Wojewódzki konkurs plastyczny na projekt znaczka „szkoła wczoraj dziś i jutro" Joanna Szewczyk
23. Wiktoria Skowrońska 2s II miejsce Wojewódzki konkurs plastyczny na projekt znaczka "szkoła wczoraj dzis i jutro" Joanna Szewczyk
24. Wiktoria Stalmach 3o III miejsce Wojewódzki konkurs plastyczny na projekt znaczka "szkoła wczoraj dzis i jutro" Joanna Szewczyk

powrót

rok szkolny 2012/2013

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Rabczak Michał 3g I miejce w X Międzygimnazjalnym Konkursie "Burza w mózgu" (rejonowy) Maria Tomczyk
2. Mateusz Mizera
Dawid Zając
Adrian Głowacki
Mateusz Król
2A 3 Miejsce w zawodach rejonowych "Sprawni jak żołnierze" Wróbel Sebastian
3. Zespół Freedom 3k XIII Konkurs Kolęd i Pastorałek w regionie - laureaci Dorota Wichura
Marcin Kus
4. Fick Agata 3o III miejsce w Rejonowych Zawodach Piłki Ręcznej Małgorzata Dyga
5. Gruszka Natalia 3o I miejsce w Powiatowych Zawodach Drużynowych w Szachach
III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Zawody w Piłce Nożnej
I miejsce w Powiatowych Zawodach Drużynowych w Lekkiej Atletyce
Małgorzata Dyga
6. Kaczmarek Aleksandra 3o I miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Ręcznej
I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w ogólnopolskim turnieju w Piłce Nożnej – „Coca Cola Cup”

Małgorzata Dyga
7. Kałuża Katarzyna 3o I miejsce w Powiatowych Zawodach Drużynowych w Lekkiej Atletyce
II miejsce w Rejonowych Zawodach Drużynowych w Lekkiej Atletyce
Małgorzata Dyga
8. Koryciak Klaudia 3o Wicemistrzostwo Polski w Taekwon-Do – układy uczniowskie Juniorek Młodszych
Wicemistrzostwo Śląska w Taekwon-Do – walki Juniorek Młodszych poniżej 60 kg
Małgorzata Dyga
9. Oślislo Karolina 3o III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Ręcznej
II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej
Małgorzata Dyga
10. Troszczyńska Magdalena 3o I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w ogólnopolskim turnieju w Piłce Nożnej – „Coca Cola Cup”
I miejsce w Rejonowych Zawodach Piłki Nożnej
I miejsce w Powiatowych Zawodach w Tenisie Stołowym
Małgorzata Dyga
11. Patalong Linda 3o I miejsce w Powiatowych Zawodach Drużynowych w Lekkiej Atletyce
II miejsce w Rejonowych Zawodach Drużynowych w Lekkiej Atletyce
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Koszykowej
Małgorzata Dyga
12. Wielgosińska Monika 3o I miejsce w Powiatowych Zawodach Drużynowych w Lekkiej Atletyce
II miejsce w Rejonowych Zawodach Drużynowych w Lekkiej Atletyce
Małgorzata Dyga
13. Karolina Holewa 3p Wojewódki Konkurs Plastyczny na znaczek:"Polska droga do gwiazd" (wyróżnienie) Joanna Szewczyk
14. Wiktoria Stelmach 3o Wojewódki Konkurs Plastyczny na znaczek:"Polska droga do gwiazd" (III miejsce) Joanna Szewczyk
15. Chłopcy LO I miejsce –etap rejonowy w Chorzowie w Piłce Siatkowej
IV m- półfinały wojewódzkie w Cieszynie w piłce siatkowej
Sebastian Hendel
Daniel Tukaj
16. Chłopcy GIM IIm -etap rejonowy w piłce nożnej w chorzowie Sebastian Hendel
Daniel Tukaj
17. Dziewczyny GIM I miejsce w piłce nożnej –etap rejonowy
III miejsce w piłce nożnej –półfinały wojewódzkie w Tychach
Daniel Tukaj
Sebastian Hendel
18. Dziewczyny GIM I miejsce w turnieju Coca cola cup etap rejonowy
Udział w finale wojewódzkim turnieju Coca cola cup (8 najlepszych zespołów województwa)
Daniel Tukaj
Sebastian Hendel
19. Kamila Józwowska
Tomasz Pszonak
2C II Edycja Konkursu „Europejczyk w Metropolii Silesia” organizowany przez Górnośląski Związek Metropolitalny Alina Mika

powrót

rok szkolny 2011/2012

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Alicja Rogala 3o I m-ce w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Piłka w grze" Joanna Szewczyk
2. Łukasz Gambusz 3s III m-ce w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Piłka w grze" Joanna Szewczyk
3. Natalia Gołębiewska 3k wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Piłka w grze" Joanna Szewczyk
4. Kamila Tańska 2A II m-ce w Regionalnym Konkursie i Wystawie Poplenerowej "Zabytki Chorzowa Starego" Joanna Szewczyk
5. Patryk Łagan 3k III m-ce w Regionalnym Konkursie i Wystawie Poplenerowej "Zabytki Chorzowa Starego" Joanna Szewczyk
6. Zespół Freedom   III m-ce w Konkursie kolęd i pastorałek
Dorota Wichura
Marcin Kuś
7. Bogumił Stelmach 3s Uczestnik Gali Finałowej Otwartego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Młodzieży Reginu Śląskiego
Dorota Wichura
Marcin Kuś
8. Jolanta Wojcieszek 3A III m-ce w etapie wojewódzkim Olimpiady Zdrowego Stylu Życia
Wojciech Adamus
9. Monika Gwóźdź 3B Laureatka Wojewódzkiego Konkursu "Wygraj Brukselę"
Andrzej Dukalski
10. Boczek Seweryn 1C II miejce w powiecie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny (kategoria Junior)
Maria Tomczyk
11. Nowok Łukasz 1B III miejce w powiecie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny (kategoria Junior)
Maria Tomczyk
12. Tańska Kamila 2A III miejce w powiecie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny (kategoria Student)
Maria Tomczyk

powrót

rok szkolny 2010/2011

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Patryk Gregorczuk 2m Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" Michał Zientek
2. Anna Mazurkiewicz IIIe Konkurs przedmiotowy z biologii - etap rejonowy Wojciech Adamus
3. Kinga Koryciak IIe Konkurs przedmiotowy z biologii - etap rejonowy Wojciech Adamus
4. drużyna siatkówki   I miejsce w w Rejonowym Turnieju Piłki Siatkowej chłopców Witold Czapla
Daniel Tukaj
5. drużyna piłki ręcznej   II m-ce w Rejonowym Turnieju Piłki Ręcznej dziewcząt Marta Walacik
6. drużyna lekkoatletyczna   I m-ce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Sebastian Hendel
Daniel Tukaj
7. drużyna lekkoatletyczna   I m-ce w Rejonowych Zawodach Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt Kornelia Sochaczewska
Edyta Jakubczyk
8. Mateusz Kostka IIIb Laureat konkursu "Świętochłowicki przedsiębiorca roku 2011" Maria Stasiczek
9. Ewelina Karwicka 2g Wojewódzki Konkurs w Katowicach "Nudna matematyka" - półfinalistka"" Maria Stasiczek
10. klasa 2m 2m Najlepszy projekt w województwie śląskim "Czas na zmiany. Zadbajmy o nasze miasto" (E-Akademia Przyszłości) Anna Aleksa
11. Agnieszka Eichhorn IIA Wyróżnienie za najlepszą rolę żeńską za spektakl pt."NIE" w przeglądzie Małych Form Teatralnych o charakterze peofilaktycznym organizowanym przez Kuratorium Śląskie w Katowicach. Anna Aleksa
Karolina Wilk
Dominika Kostrzewa
12. Grzegorz Szpitol 2h XII Konkurs Kolęd i Pastorałek - II m-ce (kategoria soliści) Dorota Wichura
Marcin Kuś
13. Szkolny Zespół Muzyczny "FREEDOM"   XII Konkurs Kolęd i Pastorałek - III m-ce (kategoria zespoły) Dorota Wichura
Marcin Kuś

powrót

rok szkolny 2009/2010

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. drużyna siatkówki   II m-ce w Rejonowym Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt Edyta Jakubczyk
Marta Walacik
2. drużyna piłki ręcznej   III m-ce w Rejonowym Turnieju Piłki Ręcznej dziewcząt Marta Walacik
3. drużyna w szachach   I m-ce w Rejonowum Turnieju Szachowym dziewcząt Marta Walacik
4. drużyna w szachach   14 m-ce w Finale Wojewódzkim w Turnieju Szachowym Witolde Czapla
Małgorzata Dyga
Marta Walacik
5. Coolturalni   Nagroda za najlepszy spektakl gościnny XXI Festiwalu Teatralnego org. przez Liceum Ogólnokształcące im. S.Batorego Anna Aleksa
Karolina Wilk
Dominika Kostrzewa
6. Coolturalni   II m-ce w wojewódzkim przeglądzie Małych Form Teatralnych orgazniz. przez Urząd Marszłkowski woj. śląskiego Anna Aleksa
Karolina Wilk
Dominika Kostrzewa

powrót

rok szkolny 2008/2009

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Dorota Wypich II b Wojewódzki konkurs Plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca Joanna Szewczyk
2. Katarzyna Łokietek IIh Wojewódzki konkurs Plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca Joanna Szewczyk
3. Agnieszka Eichhorn IIIh VI Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego Sylwia Sobota
4. Agnieszka Eichhorn IIIh IV Regionalny Konkurs Recytatorski w Języku niemieckim Sylwia Sobota
5. Paulina Selega IIg Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii Wojciech Adamus
6. Oliwia Basak IIm Rejonowe Zawody Szachowe Marta Walacik
7. Martyna Juraszczyk IIIh Rejonowe Zawody Szachowe Marta Walacik
8. Agnieszka Eichhorn IIIh Rejonowe Zawody Szachowe Marta Walacik
9. Wojciech Szpitol IIe XIV Ogolnopolski Bieg Uliczno-Przełajowy „Świętochlowice 2009” Witold Czapla
10. Tomasz Kaczmarek IIIg XIV Ogolnopolski Bieg Uliczno-Przełajowy „Świętochlowice 2009” Kornelia Sochaczewska
11. Przemysław Flaczek IIb XIV Ogolnopolski Bieg Uliczno-Przełajowy „Świętochlowice 2009” Kornelia Sochaczewska
12. Wojciech Szpitol IIe XIV Ogolnopolski Bieg Uliczno-Przełajowy „Świętochlowice 2009” Witold Czapla
13. Tomasz Wandzik
Bolewski Kamil
Patryk Jurczyński
Tomasz Wesoły
Dawid Wieczorek
Dawid Szyroki
Damian Wasiak
IIs Zawody Rejonowe w Piłce Nożnej Sebastian Hendel
14. Dawid Hora
Mateusz Antosz
Łukasz Juretko
Konrad Gałek
Grzegorz Mosler
Dawid Polek
Dawid Szaton
IIIs Zawody Rejonowe w Piłce Nożnej Daniel Tukaj

powrót

rok szkolny 2007/2008

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Kozielska Małgorzata II l Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „PIKOMAT” Maria Tomczyk
2. Stajer Aleksandra IIl Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „PIKOMAT” Maria Tomczyk
3. Łukawska Mirosława IIl Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „PIKOMAT” Anna Śmieja
4. Szymon Borys IIl I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie "Przygoda z matematyką" Maria Tomczyk
5. Szynol Adrian IIl Wojewódzki Konkurs „Wędróki Matematyczne Po Unii Europejskiej” Anna Śmieja
6. Szymon Borys IIl III miejsce w VI Konkursie "Z matematyką w XXI wiek" Maria Tomczyk
7. Aleksandra Niechciał IIl Finalistka XI Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
8. Włoczyk Patrycja IIl Wojewódzki Konkurs „Wędróki Matematyczne Po Unii Europejskiej” Anna Śmieja
9. Kościelak Katarzyna IIIm III Regionalny Konkurs Recytatorski „Gedichte der beriihmten deutschen Dichter” Sylwia Sobota


powrót

rok szkolny 2006/2007

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Szymon Borys III B 1.Laureat ( II miejsce) Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „ALBUS”
2. Laureat I stopnia Międzynarodowego Konkursu „Test Matematyka Plus”
3.Wyróżnienie (11 miejsce)- nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”
4. Finalista krajowy XXI Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych
Maria Tomczyk
2. Szymon Borys III B Nagroda II stopnia (9 miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie J.Angielskiego FOX Barbara Kręciała
3. Andrzej Buchta III e 1. Finalista krajowy XXI Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych ( Wrocław)
2.Laureat (II miejsce) w Wojewódzkim Konkursie „Przygoda z matematyką”
3.Wyróżnienie i tytuł laureata (8 m.) w VI Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół gimnazjalnych KO Delegatury Bytom
4.Udział w półfinale XIV Wojewódzkiego Konkursu „Nudna Matematyka”
Maria Tomczyk
4. Włodarczyk Kamil III e 1.III miejsce w wojewódzkim konkursie „Wędrówki matematyczne po Unii Europejskiej”
2.Wyróżnienie i tytuł laureata (9 m.) w VI Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół gimnazjalnych KO Delegatury Bytom
Maria Tomczyk
5. Włodarczyk Kamil III e 1. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
2. Finalista Wojewódzkiego Konkursu „Młody Chemik”
Jadwiga Josińska
6. Łukasz Witta III e 1.Tytuł laureata w VI Konkursie Matematycznym dla Uczniów szkół gimnazjalnych KO Delegatury Bytom
2.Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Pikomat
3.Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie „Burza w mózgu”
4. III miejsce (drużynowo) w III Powiatowym Konkursie „Myśl praktycznie i logicznie”
Maria Tomczyk
7. Gajda Marcin III o 1. Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Pikomat Z2.
2. Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie „Burza w mózgu”
3. Zakwalifikowanie się do zawodów II stopnia Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
4.Udział w półfinale XIV Wojewódzkiego Konkursu „Nudna Matematyka”
Maria Tomczyk
8. Gajda Marcin III o 1. Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Pikomat Z2.
2. Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie „Burza w mózgu”
3. Zakwalifikowanie się do zawodów II stopnia Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
4.Udział w półfinale XIV Wojewódzkiego Konkursu „Nudna Matematyka”
Maria Tomczyk
9. Matuszek Martyna III e 1.Finalista krajowy XXI Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych (Wrocław)
2. Tytuł laureata w VI Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół gimnazjalnych KO Delegatury Bytom
Maria Tomczyk
10. Knop Karol III e 1.III miejsce w wojewódzkim konkursie „Wędrówki matematyczne po Unii Europejskiej”
2.Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie „Burza w mózgu”
Maria Tomczyk
11. Roskosz Maciej III o 1.Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus” (II miejsce w województwie)
2. Tytuł laureata w VI Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół gimnazjalnych KO Delegatury Bytom
3.Udział w półfinale XXI Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych
Maria Tomczyk
12. Kwiczała Marta III e Nagroda I stopnia (6m.) w Ogólnopolskim Konkurs J.Angielskiego FOX Anna Noga
13. Joanna Kogut III e Nagroda II stopnia (39m.) w Ogólnopolskim Konkursie J.Angielskiego FOX Anna Noga
14. Karol Hadyk Ie Wyróżnienie (65 m)- nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR Anna Śmieja
15. Piecko Martyna IIIe 1.III miejsce (drużynowo) w III Powiatowym Konkursie „Myśl praktycznie i logicznie” Maria Tomczyk
16. Piecko Martyna IIIe 2. II miejsce w Międzynarodowych Wyścigach Psich Zaprzęgów „Pałacowym Duktem”
3.Puchar Polski (8m) PZSPz Dryland
4.III miejsce w Wyścigach Psich zaprzęgów w klasie BIKE JORING - JUNIOR
5.I miejsce w Mistrzostwach Europy Psich Zaprzęgów
-
17. Niechciał Małgorzata III e III miejsce (drużynowo) w III Powiatowym Konkursie „Myśl praktycznie i logicznie” Maria Tomczyk
18. Mrozek Magdalena III k 1. I miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego-Trzebinia
2. II miejsce GRAND PRIX Bełchatów
3 II miejsce w OTT Taneczna Jesień
Klasa A Tańce Latynoamerykańskie 4. 14 miejsce w Mistrzostwach Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego Warszawa 2007.
5. VI miejsce w Mistrzostwach Tańca Towarzyskiego „Łódź Open”
-
19. Aleksander Jelonek III e II miejsce na 200 m sztafeta i IX miejsce na 60 m w XIX Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w Poniewierzy ( Litwa) (krajów nadbałkańskich) AKS Chorzów Krzysztof Podchul
20. Laska Monika III e
Woźnik Lidia III o
Wilczok Anna I k
- Finalistki ( 12 miejsce ) w Wojewódzkim FinaleTenisa Stołowego Kornelia Sochaczewska
Marta Walacik
Edyta Jakubczyk
21. Drużyna - III miejsce w Mistrzostwach Śląska w TAEKWON-DO TF 2007 - kat junior młodz. 48 kg. Sebastian Hendel
22. Drużyna - III miejsce w Finale Rejonowym Piłki Ręcznej Chłopców Daniel Tukaj
Sebastian Hendel
23. Drużyna - II miejsce w Finale Rejonowym Piłki Nożnej Chłopców Daniel Tukaj
Sebastian Hendel
24. Drużyna - III miejsce w Finale Rejonowym Piłki Nożnej Chłopców Liceum Daniel Tukaj
25. Drużyna - I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego - finał rejonowy Edyta Jakubczyk
Kornelia Sochaczewska
Marta Walacik
26. Drużyna - II miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Siatkowej Juniorek Małgorzata Dyga,
Edyta Jakubczyk,
Kornelia Sochaczewska,
Marta Walacik
27. Drużyna - II miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Ręcznej Małgorzata Dyga,
Edyta Jakubczyk,
Kornelia Sochaczewska,
Marta Walacik
28. Drużyna - III miejsce w Rejonowych Zawodach w Koszykówce Małgorzata Dyga,
Edyta Jakubczyk,
Kornelia Sochaczewska,
Marta Walacik

powrót

rok szkolny 2005/2006

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Szymon Borys II b 1. Finalista Śląskiego Konkursu Matematycznego.
2.Nagroda I stopnia (16 miejsce) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2006"
3.Finalista krajowy XX Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych
4. II miejsce w XXVIII Regionalnym Konkursie "Rozkosze łamania głowy"
Maria Tomczyk
2. Dukalska Aleksandra IIIE 1. Wyróżnienie ( 13 miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "ALBUS"
2.Udział w półfinale XX Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych
3. Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "PIKOMAT"
4. Udział w zawodach II stopnia I Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
5. Udział w półfinale XIV Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka"
6. I miejsce w III Miejskim Konkursie "Burza w mózgu"
Tomczyk Maria
3. Zmarzlik Martyna IIIE 1. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "ALBUS"(9miejsce)
2.Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "PIKOMAT"
3. Udział w półfinale XIV Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka"
4. III miejsce w III Miejskim Konkursie "Burza w mózgu"
Tomczyk Maria
4. Roskosz Maciej IIO 1. Nagroda II stopnia (28 miejsce) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2006"
2. Finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka"
Tomczyk Maria
5. Buchta Andrzej IIE 1. Nagroda II stopnia- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2006"
2.Udział w półfinale XIV Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka"
Tomczyk Maria
6. Cupiał D.
Nowacka M.
Stokłosa M.
Nastula K.
Osadnik M.
Lech A.
Gąsior D.
Gałek A.
Borszcz K.
Cebo A.
Świetnicka P.
Czyżycka M.
IIG I miejsce (zwycięstwo krajowe)- Projekt z dziedziny literatury pt. Mein Marchen film w Europejskim Konkursie Uczniowskim pt. "Spotkania z Europą Wschodnią" organizowanym przez Niemcy Wikira Bożena
7. Knop Karol IIE Wyróżnienie (14 miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "ALBUS" Tomczyk Maria
8. Bartoszek Katarzyna IIIE Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "PIKOMAT" Tomczyk Maria
9. Bartoszek Katarzyna
Kuźmicka Sylwia
IIIE Wyróżnienie w etapie regionalnym Konkursu "Elektronika to nie takie trudne"
 
Płaza Joanna
10. Cupiał Dominika
Hennig Wiktoria
IIG Udział w III etapie Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Wikira Bożena
11. Gajda Marcin IIO Udział w półfinale XIV Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
12. Cupiał D.
Mrozek D.
Hennig W.
Nowacka M.
Cebo A.
Czyżyka M.
Borszcz K.
Świetnicka P.
Lech A.
Nastula Klaudia
IIG Finaliści III Ogólnopolskiego Festiwalu Szkolnych Teatrów Niemieckojęzycznych w Krakowie Wikira Bożena
13. Jagieła Michał II 1.I miejsce w Konkursie "Prezentacje 2005"
2. I miejsce w VIII Przeglądzie Twórczości Artystów Nieprofesjonalnych
3. I miejsce w XI Ogólnopolskim Biegu Uliczno - Przełajowy
4.I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych na szczeblu rejonu
5. III miejsce w Drużynowych zawodach LA w rejonie
6. I miejsce w Cyklu Biegów "Biegaj w Parku"w WPKiW
7. II miejsce w rocznym cyklu biegów.
Szewczyk Joanna

Sochaczewska Kornelia
14. Laska Monika IIE 1.I miejsce w rejonie i IV miejsce w powiecie w Drużynowych Zawodach LA
2.V miejsce w Tenisie Stołowym- rejon
3.15 miejsce w Tenisie stołowym- województwo
4.V miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym
5.I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym seria 2 kadetek
6.IV miejsce w Halowych Drużynowych Mistrzostwach Polski Kadetek w Tenisie Ziemnym
7.II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacynym seria 1 kadetek
Sochaczewska Kornelia
15. Piecko Martyna IIE 1. I miejsce w Pucharze Polski Dryland w warunkach bezśnieżnych w psich zaprzęgach (w juniorach)
2. III miejsce w Pucharze Polski Dryland w warunkach bezśnieżnych w psich zaprzęgach (w seniorach)
3. I miejsce w Lekkoatletycznych Zawodach Drużynowych w powiecie
Rinald Betkiewicz

Sochaczewska Kornelia
16. Drużyna Gim II miejsce w Rejonowych Zawodach Piłki Nożnej Gimnazjum Tukaj Daniel
17. Śmigiel Fabian
Golan Mateusz
Gim II miejsce w Rejonowych Zawodach Tenisa Stołowego Gimnazjum Tukaj Daniel
18. Drużyna Gim I miejsce w Rejonowych Zawodach Przełajowych Tukaj Daniel
19. Gnacikowski Paweł

Fitowski Tomasz
Gim III miejsce w Rejonowych Zawodach w LA Tukaj Daniel
20. Matusik P.
Hamczyk A.
Petrus M.
Halamus K.
Walasz S.
Nikel M.
Ślusarek A.
Rybarek D.
Baraniok P.
Kalisz D.
Sieradzki A.
Paszek T.
Sieraga P.
Równiak G.
Ewczyński P.
Ryński J.
Dąbrowski Ł.
Skała D.
Stasiński K.
Reńda B.z
Błaszczyk R.
IS 1. I miejsce w województwie w Turnieju o Puchar Prezesa Wawel - Wirek Ruda Śl.
2. II miejsce w województwie w Turnieju o Puchar Prezesa Kolejarz Katowice
3. II miejsce w Turnieju z drużynami województwa opolskiego
4. III miejsce w Turnieju Ogólnopolskim "Pożegnanie zimy"
Zdrzałek Bartłomiej
21. Zajner Agata

Kubanek Jesica
Gim II miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Gimnazjów w szachach Jakubczyk Edyta

Walacik Marta
22. Stecz A.
Dejas M.
Falisz G.
Wojcik A.
Wierzbicka P.
Podstawska A.
ILO II miejsce w Rejonowych Zawodach w Siatkówce Juniorów Dyga Małgorzata
Jakubczyk Edyta
Walacik Marta
23. Hadelka Rafał IIE 1.I miejsce w Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych- powiat
2. III miejsce w Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych- rejon
Sochaczewska Kornelia
24. Kral Jarosław IIIS 1. III miejsce w V Otwartych Mistrzostwach w Kempo Tai Jutsu
2. IV miejsce w Miejskich Zawodach Narciarskich o Puchar Prezydenta Miasta
Dulński Robert

Sochaczewska Kornelia
25. Bartecki Kamil IIe 1. Mistrzostwo Śląska w Koszykówce
2. III miejsce w Drużynowych Lekkoatletycznych Zawodach - rejon
UKS Hajduki

Sochaczewska Kornelia
26. Skiba L.
Bryjok M.
Romanienko A.
Lech A.
Laska M.
Kocjan A.
Darowska M.
Laska A.
Stańco J.
Morawska K.
Gim III miejsce w Rejonowych Zawodach Szkół Gimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt Dyga Małgorzata
Jakubczyk Edyta
Sochaczewska Kornelia
Walacik Marta
27. Laska Aneta
Laska Monika
Woźnik Lidia
Gim 15 miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego Dyga Małgorzata
Sochaczewska Kornelia
Walacik Marta
28. Skiba L.
Janusiewicz K.
Płusa D.
Sieroń A
Lech A.
Nawa N.
Kuczaj A.
Opieła K.
Eichhorn Ż.
Dobisiak A.
Gim II miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w zawodach półfinałowych w piłce siatkowej dziewcząt Dyga Małgorzata
Jakubczyk Edyta
Walacik Marta

powrót

rok szkolny 2004/2005

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Szymon Borys IA 1. Laureat XiX Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych
2.Nagroda II stopnia (11 miejsce) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2005"
3.Finalista Śląskiego Konkursu Matematycznego
Maria Tomczyk
2. Alicja Domogała IIIA Wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Od Jałty do Gdańska" Zofia Jelonek
3. Martyna Kołton IIIA Wyróżnienie na szczeblu wojedzódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Od Jałty do Gdańska" Zofia Jelonek
4. Joanna Góra IIIA Udział na szczeblu rejonowym w XXVII Olimpiadzie Języka Łacińskiego. Piotr Wietrzykowski
5. Justyna Szczęsna IIB Finalistka II Regionalnej Olimpiady Przedsiębiorczości Maria Stasiczek
6. Natalia Warocka IIIG Finalistka II Konkursu Biblijnego Marcin Chmielewski
7. Aleksandra Dukalska IIE 1. Finalistka (8 miejsce) VI Wojewódzkiego Konkursu Drużynowego "Duety Chemiczne"
 
Jadwiga Josińska
2. Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat"
3. Wyróżnienie (13 miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Albus"
Maria Tomczyk
8. Katarzyna Bartoszek IIE Finalistka (8 miejsce) VI Wojewódzkiego Konkursu Drużynowego "Duety Chemiczne" Jadwiga Josinska
Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat" Maria Tomczyk
9. Andrzej Buchta IIE 1. Udział w III etapie Miedzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat"
2. Wyróżnienie (15 miejsce) w ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "ALBUS"
Maria Tomczyk
10. Klaudia Wotała IIIP Wyróżnienie (11 miejsce) w ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "ALBUS" Maria Tomczyk
11. Marta Kwiczała IE Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat" Maria Tomczyk
12. Aleksander Jelonek IE Wyróżnienie (11 miejsce) w ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "ALBUS" Maria Tomczyk
13. Roskosz Maciej I o 1. Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat"
2. Nagroda III stopnia (34 miejsce) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2005"
Alicja Ganszczyk
14. Gajda Marcin Io 1.Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat"
2.Nagroda III stopnia (34 miejsce) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2005"
Alicja Ganszczyk
15. Tomasz Mazurkiewicz IIIP Wyróżnienie (13 miejsce) w ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "ALBUS" Maria Tomczyk
16. Łukasz Witta IE Wyróżnienie (14 miejsce) w ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "ALBUS" Maria Tomczyk
17. Małgorzata Niechciał IE Wyróżnienie (14 miejsce) w ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "ALBUS" Maria Tomczyk
18. Piotr Podstawski IIIp Wyróżnienie (15miejsce) w ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "ALBUS" Maria Tomczyk
19. Adam Wiliwis IIIp Wyróżnienie (15 miejsce) w ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "ALBUS" Maria Tomczyk
20. Zmarzlik Martyna IIe Udział w półfinale XIII Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
21. Grupa teatralna Ig Udział w półfinale XII Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Bożena Wikira
22. Martyna Piecko Ie Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat". Maria Tomczyk
3 miejsce w kategorii Vek Kobiet, I miejsce w klasyfikacji nordyckiej w malamutach - Mistrzostwach Świata Psich Zaprzęgów - Lubliniec  
23. Paweł Latocha IIIk I miejsce w układach formalnych Mistrzostw Polski TAE KWON - DO 2005 Krzysztof Książek
24. Grupa 14 dziewcząt Gimn III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Siatkowej Edyta Dubiel

Edyta Jakubczyk

Marta Walacik
25. Bartecki Kamil Ie Drużynowe Mistrzostwo Śląska - z drużyną koszykarską UKS Hajduki  
26. Grupa Dziewcząt Gimn III miejsce w Rejonowym Turninieju Piłki Ręcznej  
27. Grupa 3 dziewcząt Gimn I miejsce w Rejonowym Turnieju Tenisa Stołowego Edyta Jakubczyk
28. Grupa Chłopców Gimn IV miejsce w Rejonowym Turnieju Tenisa Stołowego  
29. Grupa dziewcząt LO IV w Rejonowym Turnieju Tenisa Stołowego  
30. Grupa Chłopców Gimn VI miejsce na szczeblu rejonowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych  
31. Monika Laska Ie 1.I miejsce w I Turnieju Tenisowym dla Skrzatów i Młodzików im. J. Jędrzejowskiej
2. III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym - Super Seria 2004 r
3.III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej (2004)
4.I miejsce w Halowym Turnieju Wojewódzkim Młodziczek do lat 14 - 2004
5.I miejsce w Halowym Turnieju Wojewódzkim Młodziczek do lat 14 - gra podwójna 2004 
6.I miejsce w  Turnieju Tenisowym Młodziczek  - 2004
7.II miejsce w  Turnieju Tenisowym Młodziczek  - 2005
8.II miejsce w  Turnieju Tenisowym Młodziczek  - gra podwójna 2005
9. III Miejsce w Turnieju Tenisowym - Halowe Mistrzostwa Śląska Młodziczek 2005
10.III Miejsce w Turnieju Tenisowym - Halowe Mistrzostwa Śląska Młodziczek - gra podwójna 2005
 
 

powrót

rok szkolny 2003/2004

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Szymon Borys IIIl Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki Maria Tomczyk
2. Szymon Borys IIIl I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Przygoda z matematyką" Maria Tomczyk
3. Szymon Borys IIIl Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "ALBUS" Maria Tomczyk
4. Szymon Borys IIIl Laureat I stopnia Międzynarodowego Konkursu "Test Matematyka Plus" Maria Tomczyk
5. Szymon Borys IIIl Nagroda II stopnia (12 miejsce) w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Maria Tomczyk
6. Szymon Borys IIIl Finalista XII Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
7. Szymon Borys IIIl Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki Maria Tomczyk
8. Szymon Borys IIIl VII miejsce w V Wojewódzkim Dwuosobowym Konkursie z Fizyki Dorota Wichura
9. Jarosław Orłowski IIIl Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii Wacława Charuba
10. Jarosław Orłowski IIIl VII miejsce w V Wojewódzkim Dwuosobowym Konkursie z Fizyki Dorota Wichura
11. Aleksandra Niechciał IIIl Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki Maria Tomczyk
12. Aleksandra Niechciał IIIl Laureat I stopnia Międzynarodowego Konkursu "Test Matematyka Plus" Maria Tomczyk
13. Aleksandra Niechciał IIIl Nagroda II stopnia - bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Maria Tomczyk
14. Paweł Krzyk IIIl Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego Ks. Marcin Chmielewski
15. Marek Kalus IIIl Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego Ks. Marcin Chmielewski
16. Katarzyna Labeńska IIh I miejsce w etapie krajowym Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Jak dbam o zdrowie" Joanna Szewczyk
17. Katarzyna Bator IIIm III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Zdrowa ziemia-zdrowy człowiek" Joanna Szewczyk
18. Ewa Stachowiak IIIm Laureat V stopnia Międzynarodowego Konkursu "Test Matematyka Plus" Maria Tomczyk
19. Dorota Kowalska Ie Laureat V stopnia Międzynarodowego Konkursu "Test Matematyka Plus" Maria Tomczyk
20. Aleksandra Dukalska Ie Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Maria Tomczyk
21. Aleksandra Dukalska Ie Udział w półfinale XII Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
22. Angelika Sznapka IIp Laureat V stopnia Międzynarodowego Konkursu "Test Matematyka Plus" Maria Tomczyk
23. Katarzyna Matuszek IIIr IV miejsce w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Ekologicznej Stefania Burdyńska
24. Daria Wyciślik IIIm III miejsce w Konkursie Wiedzy o Szkocji Monika Narloch
26. Anita Sadzka IVA Udział w etapie rejonowym Olimpiady Języka Łacińskiego Piotr Wietrzykowski
27. Anita Sadzka IVA IV miejsce w Konkursie Języka Łacińskiego Piotr Wietrzykowski
28. Anna Krząkała IB Finalistka konkursu "Wygraj Strasburg" Wacława Charuba Andrzej Dukalski
29. Justyna Szczęsna IB Finalistka konkursu "Wygraj Strasburg" Wacława Charuba Andrzej Dukalski
30. Katarzyna Kaczor IIk II miejsce w rejonie w Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych Marta Walacik
31. Jarosław Taborek IIIo III miejsce w rejonie w Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych Marta Walacik
32. Kamil Szumlas IIIo VI miejsce w rejonie w Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych Marta Walacik
33. drużyna . II miejsce w Rejonowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt Edyta Jakubczyk Marta Walacik
34. Karolina Wierzbicka . III miejsce w rejonie w Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych Edyta Jakubczyk
35. Łukasz Gabryś IIt V miejsce w rejonie w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych (bieg na 100 m) Małgorzata Dyga
36. Artur Czekol IIt IV miejsce w rejonie w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych (bieg na 300 m) Małgorzata Dyga

powrót

rok szkolny 2002/2003

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Szymon Borys II l Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki Maria Tomczyk
2. Szymon Borys II l II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Pikomat" Maria Tomczyk
3. Szymon Borys II l Nagroda I stopnia (7 miejsce) w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Maria Tomczyk
4. Szymon Borys II l I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie "Przygoda z matematyką" Maria Tomczyk
5. Szymon Borys II l II miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
6. Szymon Borys II l III miejsce w VI Konkursie "Z matematyką w XXI wiek" Maria Tomczyk
7. Aleksandra Niechciał II l Finalistka XI Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
8. Aleksandra Niechciał II l Bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie "Alfik matematyczny 2002" Maria Tomczyk
9. Aleksandra Niechciał II l Wyróżnienie-nagroda III stopnia w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Maria Tomczyk
10. Katarzyna Proczek IIIm Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii Charuba Wacława
11. Paweł Krzyk II l Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego Ks. Marcin Chmielewski
12. Marek Kalus II l Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego Ks. Marcin Chmielewski
13. Małgorzata Ludwiczak IIk Wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką Grażyna Koprek
14. Łukasz Szafraniec IIIr VI miejsce w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Ekologicznej Stefania Burdyńska
15. Piotr Podstawski I p Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat" Maria Tomczyk
16. Piotr Podstawski I p Udział w półfinale XI Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
17. Klaudia Wojtala I p Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat" Maria Tomczyk
18. Klaudia Wojtala I p Udział w półfinale XI Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka Maria Tomczyk
19. Karolina Taryma II l Wyróżnienie - nagroda III stopnia w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Maria Tomczyk
20. Michał Grychtoł II l Wyróżnienie - nagroda III stopnia w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Maria Tomczyk
21. Grażyna Falisz I p Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat" Maria Tomczyk
22. Dominika Machura II l Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Maria Tomczyk
23. Tomasz Mazurkiewicz I p Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat" Maria Tomczyk
24. Magdalena Dejas I p Udział w III etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pikomat" Maria Tomczyk
25. Anna Krząkała IIIg Udział w półfinale XI Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
26. Anita Sadzka IIIA Udział w etapie rejonowym Olimpiady Języka Łacińskiego Piotr Wietrzykowski
27. Jakub Wyciślik IVA Udział w II etapie ogólnopolskiego konkursu historycznego "Społeczeństwo polskie wobec okupacji niemieckiej i sowieckiej 1939-1945. Postawy, życie codzienne" Aniela Siwy
28. Marzena Krakowiak Dominika Gorel IIIB III miejsce w Konkursie Piosenki Angielskiej . Chorzów Monika Narloch
29. Arkadiusz Gajda III r II miejsce w rejonie w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych (bieg na 100 m) Małgorzata Dyga
30. Dorota Kucharczyk II o III miejsce w rejonie w sztaf. biegu przełajowym Małgorzata Dyga
31. M.Durasiewicz K.Zaleśny M.Konieczny K.Kaczor K.Wierzbicka . II miejsce w Rejonowych Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych Marta Walacik Edyta Jakubczyk

powrót

rok szkolny 2001/2002

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Marta Pietryka IIIg Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka polskiego Bożena Simon
2. Marta Pietryka IIIg V miejsce w V Konkursie Matematycznym "Z matematyką w XXI wiek" Maria Stasiczek
3. Natalia Wiktor IIIr Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego Mariola Kramarczyk
4. Natalia Wiktor IIIr Udział w półfinale Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Nudna Matematyka" Dobrosława Sewiołek
5. Dawid Krawczyk IIIt Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Języka Niemieckiego Bożena Wikira
6. Dawid Krawczyk IIIt II miejsce w niemieckojęzycznym Konkursie Recytatorskim Bożena Wikira
7. Łukasz Feliks IIIh Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego Izabela Klimczok
8. Sylwia Chrzan IIIg Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii Zofia Jelonek
9. Katarzyna Proczek IIm Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii Wacława Charuba
10. Szymon Borys Il Nagroda I stopnia (12 miejsce) - bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2002" Maria Tomczyk
11. Szymon Borys Il III miejsce w wojewódzkim śląskim w ogólnopolskim konkursie "MAT 2002" Maria Tomczyk
12. Szymon Borys Il Laureat V Konkursu Matematycznego "Z matematyką w XXI wiek" Maria Tomczyk
13. Szymon Borys Il Udział w półfinale X Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
14. Michał Dziuba IIIt Nagroda III stopnia, bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" maria Tomczyk
15. Michał Dziuba IIIt Wyróżnienie w V Konkursie Matematycznym "Z matematyką w XXI wiek" Maria Tomczyk
16. Aleksandra Niechciał Il Finalistka X Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
17. Aleksandra Niechciał Il Nagroda III stopnia w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2002" Maria Tomczyk
18. Paweł Ochman IIIt Finalista I Wojewódzkiego Konkursu "Przygoda z Matematyką" Maria Tomczyk
19. paweł Ochman IIIt Wyróżnienie w V Konkursie Matematycznym "Z matematyką w XXI wiek" Maria Tomczyk
20. Ewa Stachowiak Im Udział w półfinale Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Nudna Matematyka" Dobrosława Sewiołek
21. Małgorzata Napierała IIIw Wyróżnienie w konkursie historycznym "Zapomniane historie ludzkich dramatów - losy mieszkańców Górnego Śląska w latach 1939 - 1956" IPN Mirosław Badura
22. J.Goleniowska, N.Klemens, K.Sobiegała Praca zbiorowa . Wyróżnienie w konkursie historycznym "Zapomniane historie ludzkich dramatów - losy mieszkańców Górnego Śląska w latach 1939 - 1956" IPN Mirosław Badura
23. Natalia Małek IIIg Finalistka Wojewódzkiego Konkursu "Młody Chemik" Jolanta Sładek
24. Chór "Alemania" . I miejsce w X Konkursie Piosenki Niemieckiej w kategorii zespołów gimnazjalnych Bożena Wikira
25. Agnieszka Kolon IVA Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na projekt znaczka pocztowego przeprowadzonym w ramach IX Tygodnia Ziemi Stefania Burdyńska
26. Agnieszka Moch IIIm Dyplom za dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Dobrosława Sewiołek
27. Natalia Wiktor IIIr Dyplom za dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Dobrosława Sewiołek

powrót

rok szkolny 2000/2001

Lp. Imię i nazwisko ucznia Kl. Nazwa konkursu
i zajęte miejsca
Imię i nazwisko nauczyciela
1. Natalia Wiktor IIr Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego Mariola Kramarczyk
2. Natalia Wiktor IIr Udział w półfinale IX Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Dobrosława Sewiołek
3. Klaudia Socha IIr Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego Mariola Kramarczyk
4. Joanna Klepek IIs Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego Bożena Wikira
5. Łukasz Feliks IIh Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego Izabela Klimczok
6. Natalia Małek IIg Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Jolanta Sładek
7. Damian Kruszyński IIg Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Zofia Jelonek
8. Hanna Rzeżutka IIr Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Jolanta Widera
9. Jarosław Orłowski VI Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego Wacława Charuba
10. Hanna Sztucka Ip Laureat szczebla wojewódzkiego i finalista szczebla ogólnopolskiego w Europejskim Konkursie Szkolnym "Europa w Szkole" Andrzej Dukalski
11. Marta Trześniowska IIh Wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Literackim Bożena Simon
12. Anna Krząkała Ig Udział w półfinale IX Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Maria Tomczyk
13. Tomasz Spyra Is Udział w półfinale IX Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Janina Stępień
14. Michał Dziuba IIt IV miejsce w IV konkursie matematycznym "Z matematyką w XXI wiek" Maria Tomczyk
15. Daria Firla IIr Udział w półfinale IX Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Dobrosława Sewiołek
16. Bartłomiej Rdzak IIr Udział w półfinale IX Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" Dobrosława Sewiołek
17. Paweł Ochman IIt V miejsce w IV konkursie matematycznym "Z matematyką w XXI wiek" Maria Tomczyk
18. Konrad Kowalski IIIA III miejsce w etapie powiatowym II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o AIDS Stefania Burdyńska
19. Dorota Pacion IIh Finalista Wojewódzkiego Turnieju Szachowego Walacik Marta
20. Anna Klink IIs Finalistka Wojewódzkiej Spartakiady w Lekkoatletyce (pchnięcie kulą) IX miejsce Małgorzata Dyga
21. Tomasz Skrabel IIr Finalista Wojewódzkiej Spartakiady w Lekkoatletyce (pchnięcie kulą) XV miejsce Anna Kapuścińska
22. Mateusz Skorek IIg Finalista Wojewódzkiej Spartakiady w Lekkoatletyce (bieg na 300m) X miejsce Anna Kapuścińska
23. Magdalena Durasiewicz IIr V miejsce w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych na szczeblu rejonowym (bieg na 100 m) Marta Walacik
24. Monika Skorek . V miejsce w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych na szczeblu rejonowym (skok w dal) Marta Walacik
25. Anna Przybylska IIl V miejsce w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych na szczeblu rejonowym (pchnięcie kulą) Małgorzata Dyga
26. drużyna . II miejsce dziewcząt w Turnieju Piłki Siatkowej na szczeblu rejonowym Małgorzata Dyga Marta Walacik

powrót

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online

 

 

My na mapie

Filmy

 

 

 

 

Nasi partnerzy: